נעים מאוד

אני ורד, מטפלת הוליסטית, אישה, בת זוג, אמא, סופרת, ועוד כל מיני כובעים שאשמח שתכיר.י כאן.

בעשייה המקצועית שלי אני מתמקדת בריפוי בהקשבה פנימה. עוזרת לאנשים להקשיב ולסמוך על האינטואיציה של הגוף. 

אני מאמינה שריפוי וצמיחה מגיעים יד ביד עם הקשבה לעצמנו. הקשבה שמאפשרת – להבין מה הגוף שלנו רוצה כשהוא כואב, מה הרצון העמוק שלנו, מה מאפשר לנו לצמוח. כשאנו לומדות להקשיב פנימה אנו לומדות לסמוך על עצמנו ועל הקול הפנימי שלנו בתוך מסע החיים, דבר שמביא לריפוי וצמיחה בכל תחום. 

את הדרך שלי בעולם הריפוי התחלתי כמטופלת. כנערה צעירה פקדו אותי מגרנות וכאבים בכפות הרגליים בזמן של שינוי בחיי. חידוד המודעות לסיפור שהגוף שלי סיפר דרך הכאב היתה דלת ראשונה להקשבה עמוקה יותר לעצמי ולריפוי הכאבים. התהליך הזה הוא שהביא אותי להחלטה ללמוד ריפוי הוליסטי. במשך השנים למדתי קורסים רבים ואספתי כלים ממורים שונים, ביניהן הרפלקסולוגיה, פרחי הבאך, עקרונות הפיזיקה המשפחתית, דמיון אינטראקטיבי, התמחות בפריון הריון ולידה ועוד. מאז שאני זוכרת את עצמי עולם הטיפול עניין אותי. מפגשי אחד על אחד ויצירת קשר וחיבור היוו מקום ממלא ומחבר למהות עמוקה וקרובה יותר. ככל שהזמן עבר הבנתי שלהיות מלווה ותומכת הוא התפקיד המרפא ביותר עבור האדם המגיע אלי וגם עבורי, כמלווה בדרך. 

אני מאמינה שתמיכה היא מרכזית בתהליך של צמיחה וריפוי, היא כח הנותן מקום לעוצמות שלנו להאיר. כשאנו מקבלות תמיכה יש לנו אפשרות להתחבר לכוח הפנימי שלנו. על כן, חלק מרכזי בתהליך הליווי שלי הוא יצירת מרחב תומך ונטול ביקורת. תמיכה בשביל הייחודי של האיש או האישה המגיעים אלי, תמיכה ביכולת של כל אחד ואחת להקשיב לעצמם. לאורך שנותיי כמטפלת מצאתי שחיזוק הסמכות הפנימית הוא מפתח רב עוצמה בריפוי גופני ורגשי. חיזוק היכולת של כל אחד ואחת להקשיב לאיתותי גופם, לקולם הפנימי ולסמוך עליו. בהקשבה פנימה מהסוג הזה נפתחת האפשרות להכיר את הרצון ואת ה‘כן‘ לעומת הצריך או ה‘לא‘. אני מאמינה שריפוי מגיע יד ביד עם השאלה – מה אני רוצה להכניס לחיים שלי במקום הכאב? מה אני מבקש.ת לראות בשביל חיי? איך אני מדמיינ.ת את הבקשה שאני מבקש.ת לעצמי? 

לאחר שנים של נסיון כמטפלת גיליתי שכל אחד ואחת יכולים להקשיב לגוף שלהם. רציתי לתת לכל איש ואישה כלים נגישים להקשבה פנימה. על כן החלטתי להוציא לאור את הספר "מחברת האיתותים" – ספר למילוי עצמי לחידוד הקשב לשפת הגוף. מחברת זו מאפשרת לכל אחד ואחת הכרות עמוקה יותר עם הקול הפנימי המדבר דרך גופנו. הספר מלא בתרגילים מהנים ואינטראקטיביים, תרגילי דמיון ומעקב. טכניקות ותובנות שאספתי בדרך המקצועית שלי. הספר מחברת האיתותים יצא לאור באמצעות מימון המונים והגיע ל 108% תמיכה. 

רגע, אבל מה למדת תכל'ס?

תעודות, כלים ונסיון: 

 • רפלקסולוגית בכירה – מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית – בהוראת תמר קאולי ארבל
 • מטפלת מוסמכת בפרחי באך – בהוראת קרן חן
 • לימודי פיזיקה משפחתית – עקרונות ושולחן העסקים
 • התמחות רפלקסולוגיה בפריון הריון ולידה – בהוראת אירית לנדאו
 • התמחות בטיפול ואבחון צ‘אקרות – בהוראת עדי אסף
 • תואר ראשון במדעי החברה והרוח (בדגש על פסיכולוגיה) – סיום בהצטיינות מטעם האוניברסיטה הפתוחה
 • טיפול ברפלקסולוגיה במכבי טבעי
 • לימודי התמקדות בסיס
 • מנחה ומלווה של סדנאות להקשבה לגוף
 • מלווה ותומכת של מתמודדים עם מוגבלות שכלית התפתחותית בקהילה
 • מלווה ותומכת של מתמודדי נפש בקהילה
 • טיפול בקליניקה פרטית משנת 2012

איפה אפשר להפגש?

אפשר להפגש למפגש תהליכי או למפגש חד פעמי/ עונתי עם הספר מחברת האיתותים

אחד על אחד: מבשרת ציון/ טלפוני / אונליין
מה זה מפגש טלפוני? כאן יש מידע 

רוצה לקבל טעימה חינמית של הכלים שלי?