מפגשים תהליכיים

מרחב הטיפול התהליכי מתמקד בהקשבה פנימה, ביצירת קשר עם עצמנו ואמון בגופנו ובקולנו הפנימי. 

בטיפול תלמד.י איך להקשיב לגוף ולהבין מה הוא מבקש באמצעות הכאב והחשק. נפתח יחד מרחב להקשבה ערה לבקשות ולרצונות שלך וכך להביא לרווחה פיזית ונפשית. ועל כן, טיפול מתאים לכל מי שרוצה לתת מענה לקושי גופני או נפשי, ולכל מי שרוצה לחזק את הסמכות הפנימית והחיבור לאינטואיציה.

טיפול יכול לגעת בתחומים רבים – ביניהם כאבים פיזיים, קשיים במערכת העיכול, בעור, וסת, הריון ולידה, התמודדויות נפשיות כגון חרדה, זמן משבר, צורך בתמיכה ועוד. טיפול יכול גם לגעת בהגשמת חלומות, חידוד הרצון, יצירת זוגיות מיטיבה. 

הכלים בהם אני משתמשת מגוונים וכוללים – שיחה, רפלקסולוגיה, פרחי באך, דמיון אינטראקטיבי, פיזיקה משפחתית ועוד. כמו כן, הספר שכתבתי 'מחברת האיתותים' מהווה כלי לליווי ותרגול מעשי בבית בין המפגשים.

אני מאמינה שלכולנו היכולת להקשיב פנימה לעצמנו, להבין את הסיבה לכאב, לקבל בהירות לגבי הרצון שלנו. מרחב הטיפול מתמקד בחיזוק היכולת המוטמעת בתוך כולנו להקשיב לאינטואיציה שלנו ולחזק את האמון שלנו בו. טיפול הוא מרחב שנפתח בתוך החיים. רגע לקחת נשימה, לפגוש את עצמך, להתבונן יחד ולהאיר אור על הרצונות והמטרות החשובים ביותר עבורך. לתת מקום לכאב וגם לשאול – מה אני רוצה שיהיה במקומו? המפגש איתי הוא הוליסטי, כך שאני מתייחסת אל האדם כשלם. ההתבוננות נעשית דרך הגוף, הרגש, המחשבה והרוח. לפי הצורך באותו רגע. 

הטיפול התהליכי בנוי מסדרות של חמישה מפגשים. אפשר להגיע לחמישה מפגשים ויותר, לפי הצורך.

במפגשים נכיר, נגדיר את מטרת הטיפול ונתאם ציפיות. 

כל מפגש הוא שעה הכוללת שיחת עומק, אבחון ושימוש באחד או יותר מהכלים בסל הכלים שלי. 

עלויות 

מפגש ראשון – אבחון

460 שח

מפגשי המשך

מפגש יחיד –

360 שח

סדרה של חמישה מפגשים בזום/ בקליניקה במבשרת ציון –

320 שח למפגש

(1600 שח לסדרה) 

*ניתן לפרוש לעד 3 תשלומים

משך המפגש: שעה 


מתעניינ.ת במפגש חד פעמי או במפגש עונתי איתי ועם הספר מחברת האיתותים?

אפשר לקרוא עוד כאן

איך נראה מפגש תהליכי?

נראות המפגש והכלים שאני משתמשת בהם משתנים מאדם לאדם וממפגש למפגש לפי הצורך.
רוצים להבין עוד? רוצות להציץ למפגש בקליניקה? מוזמניות:

באילו כלים אני משתמשת במפגש?

כמטפלת גם אני מקשיבה לאינטואיציה שלי, כך שאני בוחרת בכלים שונים מהסל בהתאם לצורך באותו רגע.
בסל הכלים שלי יש את החברים הבאים:

שיחה

מרחב למפגש עם עצמך, להקשבה ערה לבקשות החשובות ביותר עבורך. בשיחה ניתן מקום לכאב וגם נשאל – מה את.ה מבקש.ת שיבוא במקומו? שיחה מורכבת מנוכחות, שאלות מדויקות, והקשבה תומכת.

רפלקסולוגיה

כלי אבחון וטיפול המביא לתנועה וריפוי באמצעות נקודות לחיצה בכפות הרגליים. זהו כלי נעים, מרגיע ומקרקע, המאפשר חיבור והקשבה לגוף, המביא מענה למגוון קשיים גופניים ונפשיים כאחד.

פרחי באך

פרחי באך

תמציות המורכבות מפרחים, כל תמצית מאפשרת ריפוי ותנועה ברובד רגשי אחר של האדם. התמציות מתאימות להרגעת חרדה, העלאת אנרגיה, שיפור הריכוז, הגשמת חלומות ועוד. לאחר שיחה ותשאול אני מרכיבה תמצית לפי הצורך הייחודי של האדם שלפני.

דמיון אינטראקטיבי

שיטת טיפול הרואה בתת המודע של האדם אוצר – ממנו נובעים התשובות, העוצמות והידע הפנימי שלנו. בדמיון אינטראקטיבי המידע והתשובות עולים מתוככם. בהנחיה שלי אני מתמקדת על אחזקת מרחב מקבל ועל שאילת שאלות המאפשרות לתשובות לעלות מתוך דמיונכם. ניתן להעזר בה כדי לקבל בהירות על מצב רגשי או גופני.

פיזיקה משפחתית

פיזיקה משפחתית

"היופי של החשיבה הוא שאין צורך להרים מטענים כבדים, רק להבין מהי התמונה הבסיסית שאותה בוחרים.." (אירינה אוסוסקין). 

פיזיקה משפחתית מתייחסת לתהליך המחשבתי שלנו מרגע היוולדנו. היא נותנת כלים פשוטים לריכוז, התפתחות ותמיכה בקו המחשבתי הייחודי שלנו ושל משפחותינו.

מטופלים מספרים

איפה אפשר להפגש?

אחד על אחד: מבשרת ציון, טלפוני / אונליין
מה זה מפגש טלפוני? כאן יש מידע

רוצה לעבוד עצמאית? הקורס הדיגיטלי הוא בשבילך

אשמח לשוחח

מוזמנ.ת בשמחה לכתוב לי כאן ואחזור אליך